tel. +48 606 650 600 tel. +48 602 22 22 55

Sprzedaż domów

Posiadanie własnego domu w atrakcyjnej lokalizacji to marzenie, które spełnimy. Jako doświadczony deweloper, możemy pochwalić się ciekawą ofertą domów w zabudowie szeregowej, które budujemy w obrębie Warszawy. Staramy się, aby mieszkania były jak najbardziej funkcjonalne, a okolica przyjemna i bezpieczna, dlatego z dużą starannością wybieramy miejsca, w których powstają nasze inwestycje. Obecnie prowadzimy sprzedaż domów w miejscowościach takich jak Ożarów Mazowiecki, Babice Nowe, Babice Stare oraz Bemowo w Warszawie.

Nowe domy w spokojnej okolicy

Naszą ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy pragną zamieszkać z dala od zgiełku miasta. Mimo że prowadzimy sprzedaż domów w spokojnych okolicach, to ich lokalizacja pozwala na bezproblemowy dostęp do centrum Warszawy. Budujemy nowe domy w przyjaznych miejscach, obfitujących w zieleń i tereny rekreacyjne. Tworzymy kameralne osiedla w zabudowie szeregowej, gdzie prowadzimy sprzedaż domów o różnym metrażu. Inwestycje realizujemy w miejscach:

  • z dużą ilością zieleni,
  • przyjaznych rodzinom z dziećmi,
  • bezpiecznych,
  • spokojnych i cichych,
  • z dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną,
  • z dostępem do przedszkoli, szkół, przychodni i sklepów.

Ożarów Mazowiecki, Babice Stare i Babice Nowe, w których powstają aktualnie nasze realizacje, to atrakcyjne lokalizacje, które idealnie nadają się jako miejsce do życia. Prowadzimy sprzedaż domów opartych na funkcjonalnych i nowoczesnych projektach, co w połączeniu z dobrą lokalizacją sprawia, że nasza oferta cieszy się sporym zainteresowaniem.

Sprzedaż domów – Bemowo

Nasze projekty powstają z myślą o najbardziej wymagających klientach. Oferowane domy wyróżniają się funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń oraz użyciem najwyższej jakości materiałów. Duże przeszklenia, wysoki standard oraz przestronny ogródek to cechy charakterystyczne naszych mieszkań. W każdym projekcie staramy się maksymalnie wykorzystać nowoczesne rozwiązania technologiczne, aby domy spełniały zasady budownictwa energooszczędnego. Zależy nam na tym, aby nowe domy wyróżniały się wysoką wartością użytkową, ale także atrakcyjne się prezentowały. Każdy projekt jest przemyślany i uwzględnia również estetykę wykończenia zewnętrznej części budynku.

Nowe domy w kameralnych osiedlach

Nasze realizacje charakteryzują się tym, że są nowoczesne i funkcjonalne. Budujemy domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, tworząc spokojne osiedla przyjazne dla mieszkańców. Prowadzimy sprzedaż domów znajdujących się w cichych okolicach Ożarowa Mazowieckiego, Babic Starych, Babic Nowych i dzielnicy Bemowo. Taka lokalizacja sprawia, że w ciągu kilku minut można dotrzeć do centrum Warszawy, jednocześnie mieszkając z dala od zgiełku wielkiego miasta. Oferujemy sprzedaż domów o wysokim standardzie, w nowoczesnym budownictwie.

Zapraszamy do zapoznania z wcześniejszymi realizacjami oraz aktualną ofertą nowych domów. Chętnie udzielimy obszerniejszych informacji na temat powstających inwestycji oraz odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.